Podłogi Berry Floor

Berry Floor

Innowacyjna marka, jaką jest Berry Floor, wciąż poszukuje nowych rozwiązań, które pozwolą naszym Klientom cieszyć się swoją nowa podłogą: perfekcyjny zamek, wierne oddanie koloru i struktury drewna, najlepsza izolacja dźwiękowa, najmodniejsze kolory oraz kolekcja odporna na wodę. Ta rewolucyjna technologia, pozwala na zastosowanie podłogi laminowanej w łazience oraz innych pomieszczeniach, narażonych na częste czyszczenie na mokro.

Podłogi te oferowane są w kolekcji Riviera. Lasercut® jest także nowiną technologiczną używaną przez Berry Floor. Stosowana w celu zagwarantowania perfekcyjnego wykończenia podłogi. Mamy także zaszczyt przedstawić nowy zamek BerryLoc® Xtreme zastosowany w kolekcji Grandioso. Zapewnia on łatwiejszą i szybszą instalację długich desek.

Berry Floor daje Ci dożywotnią gwarancję na zamek Berry Loc i Berry Loc Xtreme. Dodatkowo dajemy 25 letnią gwarancję na laminat i 10 letnią na produkty HydroPlus. Czyż nie jest to potwierdzeniem naszej jakości? Możesz cieszyć się swoją podłogą Berry Floor przez lata.