Obsługa inwestycji

11 lat doświadczenia i własne zaplecze produkcyjne to nasza siła przy realizacji inwestycji

Wyjątkowe rozwiązania

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i kompleksowym montażu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych, paneli podłogowych (w tym także podłóg winylowych) a także tarasów. Ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w branży oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji gwarantuje naszym klientom pełne bezpieczeństwo i gwarancję zadowolenia.     

Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu marek, w tym holenderskiej marki Solidfloor oraz niemieckiej marki HARO. Dzięki zakupom dokonywanym bezpośrednio u producentów możemy Państwu zaoferować rozwiązania często niedostępne dla konkurencji.

Profesjonalnie na każdym etapie

W ciągu 20 lat w pracy w branży wykończeniowej nie natknęliśmy się na dwie takie same inwestycje. Na każdym jej etapie budowy przed inwestorem pojawiają się niezliczone pytania oraz wiele możliwych rozwiązań, dających często nieskończoną ilość kombinacji. Dlatego nasi doradcy są gotowi udzielić fachowej porady technicznej i dokonać niezbędnych pomiarów w każdej chwili.  

Korzystając z naszego doświadczenia i narzędzi pomiarowych jakimi dysponujemy, unikniecie Państwo nietrafionych rozwiązań, które potrafią przysporzyć nieprzewidzianych problemów takich jak wzrost kosztów budowy, opóźnienie zakończenia inwestycji bądź problemów późniejszym użytkowaniu podłogi.

Nasza oferta inwestycyjna obejmuje:

  • doradztwo techniczne przy doborze odpowiedniego materiału i technologii
  • dokładne opomiarowanie inwestycji (powierzchnie, wilgotność oraz jakość wylewek)
  • kilka wariantów dla każdej inwestycji 
  • dedykowanego opiekuna, który przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy inwestycji
  • profesjonalny montaż wykonany przez doświadczonych mistrzów parkieciarstwa oraz montażystów
  • transport i montaż na terenie całego kraju
  • szeroką i różnorodną ofertę dającą wiele unikalnych rozwiązań.

Z naszej oferty skorzystało już wiele hoteli, pensjonatów, restauracji, sklepów, a także deweloperów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

W razie jakichkolwiek pytań nasi regionalni doradcy pozostają do Państwa dyspozycji.