Podłogi Warszawa

Home Concept al. Jerozolimskie 185

Kierownik Salonu sprzedaży

Krzysztof Krusiewicz
Tel.: 729 052 025

Specjalista ds. sprzedaży

Adam Kowalczyk
Tel.: 729 052 026

Specjalista ds. sprzedaży

Karol Siarka
Tel.: 729 052 027

Podłogi w Warszawie ? Tylko w Parkett Service !

Od ponad 10 lat zespół Parkett Service umacnia pozycję na rynku wprowadzając innowacyjne rozwiązania sprzedażowe i produktowe. Jako największa w Polsce sieć salonów specjalizujących się w sprzedaży i kompleksowym montażu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i laminowanych z segmentu premium oferuje produkty skierowane do osób odważnych, kreatywnych i wrażliwych, którym zależy, aby podłoga była wyjątkowym tłem dla pozostałych elementów dekoracyjnych wnętrza. Zespół Parkett Service to wyjątkowi ludzie, których wrażliwość na Państwa potrzeby, profesjonalna wiedza i doradztwo gwarantują najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Wszystko to dzięki ogromnej elastyczności i mobilności naszych specjalistów, wykorzystujących innowacyjną formę prezentacji podłóg polegającej na bezpłatnych konsultacjach u Klienta. Salon podłóg w Warszawie Parkett Service jest najbliżej Państwa jak to tylko możliwe – w miejscu przeprowadzanej inwestycji. Ponadto własna produkcja podłóg sprawia, iż jesteśmy w stanie spełnić niemal każde Państwa życzenie. Potrafimy dotrzeć do nawet najbardziej wymagających Klientów pragnących stworzyć w swoich pomieszczeniach wyjątkowy klimat.
Nasza oferta salonu podłóg w Warszawie obejmuje podłogi drewniane, panele laminowane, podłogi winylowe, tarasy i akcesoria takich znanych marek jak Berry Floor, Ter Hurne, Quick Parquet, Twinson. Prezentowane są tu innowacyjne technologie niemieckiej firmy HARO, jedynej na świecie oferującej panele podłogowe bez efektu stukania oraz podłogi nadające się na ogrzewanie podłogowe także w formacie XXL.
Dopełnieniem są wyjątkowe podłogi Chapel Parket i Avance Floors – pełne wdzięku i oryginalności, zawsze dopasowane indywidualnie do Państwa oczekiwań.
Podłogi marki Solidfloor możecie Państwo spotkać wyłącznie w naszym salonie podłóg w Warszawie Parkett Service – jako oficjalny Partner oferujemy pełną gamę tych znakomitych produktów.
W Salonie Parkett Service wspólnie z Państwem tworzymy niepowtarzalną atmosferę realizując Wasze marzenia.

Do zobaczenia w Parkett Service najlepszym salonie z podłogami w Warszawie !

Skontaktuj się z tym salonem