Podłogi Gdynia

al. Zwycięstwa 220

Kierownik Salonu sprzedaży

Filip Dafereras
Tel.: 795 580 240

Specjalista ds. sprzedaży

Krzysztof Krukowski
Tel.: 795 580 239 

Od marca 2017, zapraszamy do naszego nowego salonu zlokalizowanego w galerii City Meble (dawny Top Shopping), Gdańsk al. Grunwaldzka 211

Nasz oddział zlokalizowany jest przy Alei Zwycięstwa 220 (wejście od ul Miodowej). Każdy salon z podłogami Parkett Service wyróżnia oferta niedostępna w innych konkurencyjnych salonach z podłogami. W naszym salonie z podłogami w Gdyni poznają Państwo innowacyjne rozwiązania i technologie stosowane przez niemiecką firmę HARO, która oferuje jako jedyna na świecie panele podłogowe „bez efektu stukania oraz podłogi nadające się na ogrzewanie podłogowe także w formacie XXL”. Dopełnieniem naszych wyjątkowych marek są podłogi Chapel Parket – pełne wdzięku i oryginalności, dopasowane zawsze indywidualnie do Państwa wymagań, a także oryginalnie stylizowane podłogi marki Solidfloor. Nasz salon z podłogami w Gdyni w ofercie po za podłogami drewnianymi proponuje naszym Klientom również panele podłogowe kilku renomowanych producentów. Propozycje paneli uzupełniają podłogi winylowe w 100% odporne na działanie wilgoci o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia. Szeroki wachlarz oferty salonu podłóg w Gdyni uzupełniają także tarasy kompozytowe Twinson oraz InoWood, a także deski tarasowe drewniane – od gatunków europejskich po egzotyczne a także podłogi tarasowe tworzone w oparciu o technologię termowania. 

Salon Parkett Service w Gdyni to nie tylko podłogi, możemy zaproponować Państwu także drzwi oraz schody różnych producentów. Współpracujemy z dwoma najbardziej liczącymi się producentami w swojej branży. W obu przypadkach jakość i wykończenie produktu stanowi główny cel. W salonie z podłogami w Gdyni zakupią Państwo również środki pielęgnacyjne firmy WOCA i Loba oraz chemię budowlaną szwajcarskiej firmy Sika. Stawiamy na wysoką jakość materiałów używanych przy montażu naszych podłóg, a także w późniejszym procesie ich pielęgnacji . W ofercie Parkett Service w Gdyni, proponujemy także naszą wyjątkową możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, podczas której zaprezentujemy i omówimy wybrane przez Państwa podłogi w miejscu ich faktycznego użytkowania. Nasz salon w Gdyni oferuje Państwu szeroki wachlarz produktów, ponieważ stawiamy sobie za cel by sprostać Państwa oczekiwaniom zarówno jeśli chodzi o zakres cen jak i rodzajów podłóg.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z tym salonem