Podłogi Gdańsk

CITY MEBLE al. Grunwaldzka 211

Kierownik Salonu sprzedaży

Filip Dafereras
Tel.: 795 580 240

Specjalista ds. sprzedaży

Krzysztof Krukowski
Tel.: 795 580 239 

Specjalista ds. sprzedaży

Aneta Jabłońska
Tel.: 795 580 238

Szukasz idealniej podłogi w Gdańsku ? Tylko w Parkett Service !

Zapraszamy Was do naszego nowego salonu z podłogami Parkett Service zlokalizowanego w odnowionej galerii City Meble (dawny Top Shopping). Kompletnie odnowiona galeria City Meble gwarantuje możliwość zapoznania się z najlepszymi markami oferującymi produktu przeznaczone do wykończenia i dekoracji wnętrz.  Sieć specjalistycznych salonów z podłogami Parkett Service to największa w Polsce sieć sklepów specjalizujących się w sprzedaży i kompleksowym montażu wszelkiego rodzaju podłóg drewnianych i laminowanych z segmentu premium.  Oferujemy produkty skierowane do osób odważnych, kreatywnych i wrażliwych, którym zależy, aby podłoga drewniana, laminowana lub winylowa była wyjątkowym tłem dla pozostałych elementów dekoracyjnych wnętrza. Zespół Parkett Service to wyjątkowi ludzie, których wrażliwość na Państwa potrzeby, profesjonalna wiedza i doradztwo gwarantują najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Nasz sukces zawdzięczamy ogromnej elastyczności i mobilności naszych doradców, wykorzystujących innowacyjną formę prezentacji podłóg polegającej na bezpłatnych konsultacjach u Klienta. Salon podłóg w Gdańsku Parkett Service jest najbliżej Państwa jak to tylko możliwe – w miejscu przeprowadzanej inwestycji. Ponadto własna produkcja podłóg sprawia, iż jesteśmy w stanie spełnić niemal każde Państwa życzenie. Potrafimy dotrzeć do nawet najbardziej wymagających Klientów pragnących stworzyć w swoich pomieszczeniach wyjątkowy klimat.
Nasza oferta salonu podłóg w Gdańsku obejmuje podłogi drewniane, panele laminowane, podłogi winylowe, tarasy i akcesoria takich znanych marek jak Berry Floor, Ter Hurne, Quick Parquet, Twinson.
Dopełnieniem są wyjątkowe podłogi Chapel Parket i Avance Floors – pełne wdzięku i oryginalności, zawsze dopasowane indywidualnie do Państwa oczekiwań.
Podłogi marki Solidfloor możecie Państwo spotkać wyłącznie w naszym salonie podłóg w Gdańsku Parkett Service – jako oficjalny Partner oferujemy pełną gamę tych znakomitych podłóg.
W Salonie Parkett Service wspólnie z Państwem tworzymy niepowtarzalną atmosferę realizując Wasze marzenia.

Do zobaczenia w Parkett Service najlepszym salonie z podłogami w Gdańsku !

Skontaktuj się z tym salonem