Podłogi Bydgoszcz

ul. Fordońska 40

Kierownik Salonu sprzedaży

Piotr Gałczyński
Tel.: 729 052 020

Specjalista ds. sprzedaży

Grzegorz Grzegorek
Tel.: 729 052 021

Salon sprzedaży podłóg Parkett Service w Bydgoszczy znajduje się przy ul. Fordońskiej 40 w Galerii Wnętrz Arkada na 1 piętrze.
Specjalizujemy się w sprzedaży podłóg drewnianych, paneli podłogowych, tarasów ale również akcesoriów podłogowych. W ofercie znajdą Państwo wyjątkowe marki, które pojawiają się tylko w wybranych salonach takie jak  Solidfloor, Chapel Parket czy Haro. Posiadamy również własną kolekcję podłóg pod nazwą Parkett Style w wielu znakomitych kolorach. Sprzedajemy wiele podłóg w Bydgoszczy w pełni spersonalizowanych pod indywidualne zlecenia klienta.  Naszą wizytówką w salonie podłogi Bydgoszcz jest bardzo szeroki wybór produktów litych i warstwowych takich firm jak Chapel Parket, Quickparquet, panele laminowane Haro, BerryAlloc, Kaindl, panele winylowe Flexxfloors, deski tarasowe i elewacyjne Twinson i InoWood.  
Nowością w naszym salonie podłogi Bydgoszcz są podłogi i okładziny z naturalnej skóry marki Veledo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz biorąc pod uwagę najnowsze trendy stale poszerzamy naszą bogatą ofertę produktową. Współpracujemy z projektantami i dekoratorami wnętrz.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniamy fachową, rzetelną i kompleksową obsługę oraz profesjonalny montaż zakupionych podłóg.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu podłogi Bydgoszcz w Galerii Wnętrz Arkada przy ul. Fordońskiej 40, 1 piętro.

Skontaktuj się z tym salonem